Esenler kombi servisi:

12 senedir aktif faaliyet göstermektedir.

Esenler Kombi

hemen ara

Esenler Kombi Servisi

İstanbul’da faaliyet gösteren kombi servisimiz, başta Esenler olmak üzere 12 senedir aktif faaliyet göstermektedir; ve  şehrin birçok bölgesinde kombi tamir, bakım, onarım ve montaj hizmeti veriyor. Esenler kombi servisi olarak bizi tercih edenler, hızlı ve kaliteli hizmet ile birlikte en uygun fiyat avantajlarıyla karşılaşıyor. Kış aylarında yaşam kalitesini ve konforunu yükselten, temel ısınma ve sıcak su gereksinimlerimizi karşılayan kombiler, periyodik bakıma sahip olmazsa daha kısa ömürlü hizmet veriyor. Kombileriniz şu an yeni olabilir ya da hiçbir şekilde sorun göstermemiş olabilir; şanslınızı. Ancak bu randımanlı çalışma performansını koruyabilmek ve kombinizin yani cihazınızın ömrünü uzatabilmek için yılda en az bir kez kombi bakımı yaptırmanızı öneriyoruz. Esenler kombi servisi personellerimiz, her yıl müşterilerimizin bakım taleplerini yanıtlıyor, kombilerdeki ufak problemleri gideriyor. Sizler de kombi tamiratı, kombi bakım onarımı gibi hizmetlerimizden yararlanabilir; kombinizi ekonomik yöntemlerle daha verimli hale getirebilirsiniz.

Kombilerde Görülen Arızalar

Esenler kombi servisi personellerimiz yıl boyunca binlerce ev ve iş yerini ziyaret ediyor, kombi tamir – bakım hizmeti veriyor. Servis personelimizin sıklıkla karşılaştığı kombi arızaları şöyledir;

Kombinin gürültülü çalışması: Kombilerin yıllık bakıma ihtiyaç duymasının sebebi, kombinin randımanlı çalışmasını sağlamaktır. Bakımsız kalan kombilerde fan motorlarında toz tabakası oluşur, çalışırken her seferinde garip sesler çıkar. Kombi sesli çalışıyor şikayetinizin temelinde kir yatıyor. Kombi temizliği için yıllık bakım yaptırmanızı öneririz. Emin olun gürültüsüz, randımanlı ve uzun ömürlü kombiye bu şekilde sahip olabilirsiniz.

Sıcak su gelmemesi: Su sıcaklığının kaç derecede olduğunu gösteren ve ayar yapmanızı sağlayan ölçerler zamana bağlı olarak deformasyona uğruyor. Kombiden sıcak su gelmiyor dediğiniz zaman önce sensör sonra ise diğer kombi parçalarını kontrol ederiz. Kombinin çalışmasını destekleyen parçalarda arızalar meydana geldiğinde sıcak su akışı olumsuz etkilenir.

Kaloriferlerin ısınmaması: Kalorifer petekleri ısınmıyor ise eşanjör, filtre, sensör ya da farklı parçalarda bir arızalıdır. Esenler kombi servisi ekibimiz, bu parçaları ve kombiyi kontrol ederek kısa sürede sorunun kaynağına ulaşır ve çözüm üretir.

Kombinin su akıtması: Kombi su akıtıyor şikayetlerini fazlasıyla ciddiye alıyoruz. Servisimiz, sizlerden gelen su akıntılarına hızla müdahale ediyor zira geç kalınan müdahale cihaza ya da cihaz parçalarına zarar verebilir. Kireçli su, basınç, cihaza bakım yapılmaması, cihazı destekleyen parçaların arızalanması gibi birçok sebepten ötürü kombi su akıtabilir. Su akması hem gereksiz su tüketimine sebep olur hem de elektrikli bir cihaz olan kombiye zarar verir.

Esenler kombi servisi olarak sık görülen sorunlarda ve kombi kart tamiri, kalorifer petek temizliği, kombi yedek parça satışı gibi alanlarda hizmet veriyor, kombi ile ilgili tüm sorunlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Kombi Markaları

Esenler kombi servisi ekibi olarak tüm markalara hizmet veriyor; kombi arıza – montaj – bakım – onarım alanlarında kaliteli ve uygun fiyat anlayışıyla müşterilerimizi memnun ediyoruz. İşte hizmet verdiğimiz kombi markaları;

Airfel servisi: Airfel kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Alarko servisi: Alarko kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Auer servisi: Auer kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ariston servisi: Ariston kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Baymak servisi: Baymak kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Baykan servisi: Baykan kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Baxi servisi: Baxi kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Buderus servisi: Buderus kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bosch servisi: Bosch kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Eca servisi: Eca kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Falke servisi: Falke kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Demirdöküm servisi: Demirdöküm kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

İmmergas servisi: Immergas kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Protherm servisi: Protherm kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Termoteknik servisi: Termoteknik kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Vaillant servisi: Vaillant kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Viessman servisi: Viessman kombi tamir – bakım – onarım – montaj hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Esenler Kombi Servisi

Esenler kombi servisi olarak marka ve model özelinde ayrıcalıklı hizmet veriyoruz. Kombilerinizin yıllık bakımını gerçekleştiriyor, kombi ömrünü uzatıyor, doğru kullanıma dair size tüyolar veriyoruz. Kombilerinizde verimliliği düşüren; faturanızı olumsuz etkileyen, kombinizin çalışmasını önleyen her türlü arızayı teknik ekipmanlarımızla birlikte ele alıyor; şeffaf bilgi aktarımı odağında sizin de onayınızla tamir ediyoruz.

Esenler kombi servisi telefon numarası 0553 929 85 61. Bizi bu numaradan arayarak ; kombi bakım – onarım – montaj – tamir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir; kombi hizmet fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Esenler kombi servisi randevulu sistemle çalıştığından tam zamanında hizmet vermek için belirttiğiniz adreste hazır bulunuyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet almak için bir telefon uzağınızdayız, unutmayın.

FACEBOOK