Arnavutköy Termoteknik Kombi servisi

Arnavutköy Termoteknik Kombi servisi 2017 yılı itibari ile bir çok bölgede hizmet vermektedir.

Servisimiz elemanlarının hepsi kombi onarımında uzman ve yetki sahibi olan ustalardır.

hemen ara

Arnavutköy Termoteknik Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Termoteknik kombi servisi olarak yaptığımız bakım ve onarım işlemlerini uzman kadromuz aracılığı ile gerçekleştiriyoruz

Ayrıca yapılan işlemleri garantili bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Arnavutköy termoteknik kombi servisi
Arnavutköy Termoteknik kombi servisi
  • Arnavutköy Termoteknik Kombi servisi arıza tespiti:

Arızalı olan kombiniz için servis oluşturduğunuz taktirde servisimiz en kısa sürede cihazınızı kontrol edip gerekli işlemleri garantili şekilde yapmaktadır.2017 senesinde kurulan Arnavutköy Termoteknik kombi servisimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

 • Termoteknik servisi bakım hizmeti :

 • Kombi Bakımları Nasıl Yapılıyor?
  Arnavutköy Termoteknik kombi servisi olarak kombilerde oluşabilecek pek çok sorunun önüne geçerek önceden tedbir almanızı sağlıyoruz. Kombi bakımlarının kapsamı içinde kombinin gövde kısmında, mekanik malzemelerde, sistem parçalarında, borularda ya da peteklerdeki kontroller bulunur. Tüm bu parça ve sistemlerin kontrolü bakım işlemleri arasında yer alır. Kombi bakımı sırasında firmamız tarafından sağlanan farklı cihazlarla çeşitli kontroller sağlanır. Özellikle basınç seviyesinin kontrolü, elektrik sisteminin kontrolü ve kombi genel sistem kontrolü sağlanır. Bu kontroller cihazın genel performansı ve sağlığı için oldukça önemli olduğundan kurumsal bir kombi servisi tarafından yapılmalıdır.
  Kombi servisleri tarafından yapılan bakım işlemleri detaylı bir incelemeyi içerir. Ancak yıl boyunca kullanıcıların da küçük incelemelerde bulunması oluşabilecek arızaların önüne geçecektir. Özellikle de kombinin çalışma sesinde görülen değişimler, kombi gövdesinde yer alan manometreden basınç seviyesinin kontrolü ve genel çalışma performansının değerlendirilmesi bu gözlemler arsasında yer alır. Ancak detaylı ve güvenilir bir kombi bakımı için her sene düzenli bakım yaptırmak gerekir. Çünkü kombinin genel çalışma sisteminin kontrolü ve bakımı uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. Her sene en az bir kez olmak üzere yapılacak olan kombi bakımı sayesinde oluşabilecek pek çok arızanın önüne geçilmiş olur. Bu teknikler aynı zamanda yakıt tüketiminin azalması üzerinde de etkili olur.
  Kombi Bakımları Ne Zaman Yaptırılmalıdır?
  Kombi bakım zamanı pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer alır. Hangi periyotla bakım yaptıracağınız kombinin etkililiği açısından önemlidir. Kombi üreticileri tarafından bakım işlemi için önerilen süre yılda en az bir kezdir. Ancak bu durum kombi markası ve modeline göre değişebilir. Bu nedenle biz yılda en azından bir ya da iki kez yaptırmanız gerektiğini tavsiye ediyoruz. Pek çok kombi modeli için bakım zamanı genel olarak sonbahar ayı en idealidir. Kış ayı dışında sadece sıcak su kullanımı söz konusu olduğundan sistemde tıkanmalar ve arızalar oluşabilir. Bunun için de bakımların kış mevsimi öncesinde yapılması doğalgaz tüketiminizi azaltır ve arızaların önüne geçer.
  Kombi bakımlarının en önemli katkılarından birisi oluşabilecek arızaların önüne geçmektir. Ayrıca mevcutta oluşan pek çok arızanın yoğun kullanım öncesinde giderilmesi de sağlanmış olur. Kombilerde mevcut olarak bulunan ancak kullanıcıların farkında olmadığı birtakım arızalar olabilir. Bu nedenle de kombilerdeki bazı arızalar için bakım önemli bir fırsattır. Kombinizin iyi çalışmasını engelleyen elektriksel arızalar, baca sorunları ya da tıkanmalar oluşabilir. Bu sorunlar çözülmediği zaman ise kombiler iyi bir ısıtma sağlamaz. Ya da bazı bölgelerde ısıtma sağlarken bazı bölgelerde sağlamaz.
  Yıllık Kombi Bakımı ve Arıza Tespiti Nasıl Yapılır?
  Kombi bakımı ve arıza tespiti kombi servisleri tarafından sunulan en önemli hizmetler arasındadır. Kombilerin bakım ve arıza tespiti için kurumsal kombi servisleri ile iletişime geçerek güvenli bir şekilde bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Servislerle randevu oluşturduktan sonra genel olarak baca temizliğiniz, kombinin ateşleyici başlığının kontrol edilmesi, basıncın kontrol edilmesi ve peteklerin kontrolü sağlanır. Bu işlemler ile kombinizin genel performansı test edilir. Ayrıca özel cihazlar kullanarak kombinin tüm özelliklerini eksiksiz sunduğu da değerlendirilir.
  Uygulanan bakım ve tespit işlemleri verilen hizmete göre değişir. Kombinizde bir arızanın görülmesi ya da değiştirilmesi gereken parçaların olması durumunda ücretlerde artış görülür. Ancak standart bakım işlemi için belirlenmiş olan temel ücret tarafınızdan talep ediliyor. Tespit edilen teknik ve mekanik arızalar için genel olarak tekrardan randevu oluşturulur. Ancak bir arıza durumu nedeniyle Arnavutköy termoteknik kombi servisi ile iletişime geçtiyseniz arızanın yerinde çözülmesi için gerekli ekipmanlar da servis elemanları tarafından getirilir. Ancak yerinde çözülemeyecek problemler için kombinin taşınması gerekebilir.
 • Bakım hizmeti almak için öncelikle servisimize kayıt oluşturmalısınız.

Servisimize oluşturduğunuz bakım isteğine bağlı olarak ekiplerimiz sırasıyla cihazınızın genel bakımı ve temizliği, yanma odasının temizliği, genleşme tankı basınç ayarı ,gaz basınç ayarı filtre temizliği ve kombinizin genel kontrollerini yapar. Sizlere cihazınızla ilgili oluşabilecek sorunları önceden bildirebilir ve çözüm sunabilirler. Eğer sizin de kombi bakımı ihtiyacınız var ise bize ulaşabilirsiniz.

 • Petek temizleme hizmeti:

Müşterilerimizin talebi üzerine yapılacak olan petek temizliği işleminde petekleriniz içerisindeki kirli, paslı beklemiş kalıntıları basınçlı petek yıkama makinası ile yıkamaktayız. Yapılan işlem sonrası peteklerinizin daha iyi ısıtması ve verimin artmasını sağlayacağız. Tasarruf etmek için ve kombinizin daha uzun ömürlü olması için bu işlem şiddetle tavsiye edilmekteyiz.

 • Yedek parça temini :

Arnavutköy Termoteknik  servisi olarak tüketicilerimize orijinal yedek parça temin etmekteyiz.

Tüketicilerimizin  servisimizden alacağı yedek parçalar ve 1 yıl garantili olmaktadır.

 • Uzman teknik servis personelleri:

Servisimiz elemanları kendi alanlarında uzman ve ilgili bölümlerden kazanmış oldukları sertifikalar ile değer servis personellerinin bir adım önüne geçmişlerdir

 • Arnavutköy Termoteknik kombi servisinin diğer hizmetleri:

 1. Klima tamiri
 2. Kazan tamiri
 3. Beyaz eşya tamiri
 4. Hidrafor tamiri
Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Ev ve iş yerlerinde kullanılan kombiler ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılarlar. Özellikle kış aylarında büyük önem taşıyan kombilerin kullanıma bağlı olarak en geç yılda bir kere bakımı yapılmalıdır.

Termoteknik kombi servisi olarak yılda bir hatırlatma almak için iletişim formunu doldurunuz.

Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.