Arnavutköy Ariston kombi servisi

Arnavutköy Ariston kombi servisi 2017 yılı itibari ile bir çok bölgede hizmet vermektedir.

Servisimiz elemanlarının hepsi kombi onarımında uzman ve yetki sahibi olan ustalardır.

hemen ara

Arnavutköy Ariston Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Ariston kombi servisi olarak yaptığımız bakım ve onarım işlemlerini uzman kadromuz aracılığı ile gerçekleştiriyoruz

Ayrıca yapılan işlemleri garantili bir şekilde sizlere sunuyoruz.

 • Arnavutköy Ariston kombi servisi
  Arnavutköy Ariston servisi

  Arnavutköy Ariston Kombi servisi arıza tespiti:

Arızalı olan kombiniz için servis oluşturduğunuz taktirde servisimiz en kısa sürede cihazınızı kontrol edip gerekli işlemleri garantili şekilde yapmaktadır.2017 senesinde kurulan Arnavutköy Ariston kombi servisimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

 • Arnavutköy Ariston kombi servisi bakım himzeti :

 • Kombi Bakımları Nasıl Yapılıyor?
  Ariston kombi servisi olarak kombilerde oluşabilecek pek çok sorunun önüne geçerek önceden tedbir almanızı sağlıyoruz. Kombi bakımlarının kapsamı içinde kombinin gövde kısmında, mekanik malzemelerde, sistem parçalarında, borularda ya da peteklerdeki kontroller bulunur. Tüm bu parça ve sistemlerin kontrolü bakım işlemleri arasında yer alır. Kombi bakımı sırasında firmamız tarafından sağlanan farklı cihazlarla çeşitli kontroller sağlanır. Özellikle basınç seviyesinin kontrolü, elektrik sisteminin kontrolü ve kombi genel sistem kontrolü sağlanır. Bu kontroller cihazın genel performansı ve sağlığı için oldukça önemli olduğundan kurumsal bir kombi servisi tarafından yapılmalıdır.
  Kombi servisleri tarafından yapılan bakım işlemleri detaylı bir incelemeyi içerir. Ancak yıl boyunca kullanıcıların da küçük incelemelerde bulunması oluşabilecek arızaların önüne geçecektir. Özellikle de kombinin çalışma sesinde görülen değişimler, kombi gövdesinde yer alan manometreden basınç seviyesinin kontrolü ve genel çalışma performansının değerlendirilmesi bu gözlemler arsasında yer alır. Ancak detaylı ve güvenilir bir kombi bakımı için her sene düzenli bakım yaptırmak gerekir. Çünkü kombinin genel çalışma sisteminin kontrolü ve bakımı uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. Her sene en az bir kez olmak üzere yapılacak olan kombi bakımı sayesinde oluşabilecek pek çok arızanın önüne geçilmiş olur. Bu teknikler aynı zamanda yakıt tüketiminin azalması üzerinde de etkili olur.
 • Bakım hizmeti almak için öncelikle servisimize kayıt oluşturmalısınız.

Servisimize oluşturduğunuz bakım isteğine bağlı olarak ekiplerimiz sırasıyla cihazınızın genel bakımı ve temizliği, yanma odasının temizliği, genleşme tankı basınç ayarı ,gaz basınç ayarı filtre temizliği ve kombinizin genel kontrollerini yapar. Sizlere cihazınızla ilgili oluşabilecek sorunları önceden bildirebilir ve çözüm sunabilirler. Eğer sizin de kombi bakımı ihtiyacınız var ise bize ulaşabilirsiniz.

 • Petek temizleme hizmeti:

Müşterilerimizin talebi üzerine yapılacak olan petek temizliği işleminde petekleriniz içerisindeki kirli, paslı beklemiş kalıntıları basınçlı petek yıkama makinası ile yıkamaktayız. Yapılan işlem sonrası peteklerinizin daha iyi ısıtması ve verimin artmasını sağlayacağız. Çünkü tasarruf etmek için ve kombinizin daha uzun ömürlü olması için bu işlem şiddetle tavsiye edilmekteyiz.

 • Yedek parça temini :

Arnavutköy Ariston  servisi olarak tüketicilerimize orijinal yedek parça temin etmekteyiz.

Tüketicilerimizin  servisimizden alacağı yedek parçalar ve 1 yıl garantili olmaktadır.

 • Uzman teknik servis personelleri:

Servisimiz elemanları kendi alanlarında uzman ve ilgili bölümlerden kazanmış oldukları sertifikalar ile değer servis personellerinin bir adım önüne geçmişlerdir

 • Arnavutköy ariston kombi servisinin diğer hizmetleri:

 1. Klima tamiri
 2. Kazan tamiri
 3. Beyaz eşya tamiri
 4. Hidrafor tamiri
Facebook Sayfamızı Ziyaret edebilirsiniz

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın

 

Ev ve iş yerlerinde kullanılan kombiler ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılarlar. Özellikle kış aylarında büyük önem taşıyan kombilerin kullanıma bağlı olarak en geç yılda bir kere bakımı yapılmalıdır.

Ariston kombi servisi olarak yılda bir hatırlatma almak için iletişim formunu doldurunuz.

Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

 

 

Çağrı Merkezimizi Arayarak Servis Kaydınızı Yaptırabilirsiniz. İletişim